Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent item
vi: Phần tử cha

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Menu link title
vi: Tiêu đề mục liên kết

en: Provide a menu link
vi: Cung cấp một liên kết trên trình đơn

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
vi: Các liên kết có thứ tự lớn sẽ nằm bên dưới các liên kết có thứ tự nhỏ hơn.

en: Available menus
vi: Trình đơn hiện có

en: The menus available to place links in for this content type.
vi: Các trình đơn cho phép kiểu nội dung này sử dụng.

en: Shown when hovering over the menu link.
vi: Được hiển thị khi di chuột lên trên liên kết.
