Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
