Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: The menus available to place links in for this content type.
et: Menüüd linkide paigutamiseks selle sisutüübi jaoks.

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
