Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fi: Valikkolinkit esitetään painokertoimen mukaan; pienimmällä painokertoimella varustetut ensin ja suurimmalla viimeiseksi.

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: The menus available to place links in for this content type.
fi: Tätä sisältötyyppiä varten käytettävissä olevat valikot.

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.
