Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles

en: The menus available to place links in for this content type.
gl: Os menús dispoñibles para situar enlaces para este tipo de contido.

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
