Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: The menus available to place links in for this content type.
hu: Azok a menük, melyekben az ilyen típusú tartalmak hivatkozásként megjelenhetnek.

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.
