Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
pl: Linki menu z mniejszą wagą są wyświetlane przed linkami z większą wagą.

en: Available menus
pl: Dostępne menu

en: The menus available to place links in for this content type.
pl: Menu z możliwością umieszczania odnośników dla tego typu zawartości.

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.
