Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas innan länkar med större vikter.

en: Available menus
sv: Tillgängliga menyer

en: The menus available to place links in for this content type.
sv: De tillgängliga menyerna att placera länkar i för denna innehållstyp.

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.
