Menuperformance (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์
