Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.
