Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen
