Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
el: Στοιχεία μενού με μικρότερο βάρος εμφανίζονται πριν από τα στοιχεία με μεγαλύτερο βάρος.

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: The menus available to place links in for this content type.
el: Τα μενού που θα είναι διαθέσιμα με δυνατότητα τοποθέτησης συνδέσμων μέσα σε αυτά, για αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
