Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo
