Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
