Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Parent item
id: Item induk

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: Menu link title
id: Judul pokok menu

en: Provide a menu link
id: Sediakan tautan menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
id: Tautan menu yang lebih ringan akan ditampilkan sebelum tautan yang lebih berat.

en: Available menus
id: Menu yang tersedia

en: The menus available to place links in for this content type.
id: Menu yang tersedia untuk menempatkan tautan untuk jenis konten ini.

en: Shown when hovering over the menu link.
id: Ditampilkan ketika kursor mouse lewat diatas tautan menu.
