Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
