Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: The menus available to place links in for this content type.
ro: Meniurile disponibile pentru a plasa legăturile pentru acest tip de conținut.

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu
