Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: The menus available to place links in for this content type.
sk: Menu, do ktorých bude možné umiestniť odkazy pre tento typ obsahu.

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
