Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: Available menus
be: Даступныя меню

en: The menus available to place links in for this content type.
be: Даступныя меню для размяшчэння спасылак гэтага тыпу змесціва.

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
