Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک پیوند منو

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fa: پیوندهای منو با وزن کمتر قبل از پیوندهای با وزن بیشتر نمایش داده می‌شوند.

en: Available menus
fa: منوهای در دسترس

en: The menus available to place links in for this content type.
fa: منوهای در دسترس برای افزودن پیوندهای این نوع از محتوا.

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
