Menuperformance (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Parent item
he: שורת אב

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: The menus available to place links in for this content type.
he: התפריטים שיהיו זמינים להוספת קישורים מתוך טופס העריכה.

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.
