Menu Browser (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: disabled
ca: inhabilitat

en: None
ca: Cap

en: Menu
ca: Menú

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ca: S'ha detectat una opció il·legal. Si us plau, contacteu amb l'administrador del lloc.
