Menu Browser (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: disabled
lv: izslēgts

en: None
lv: Nav

en: Menu
lv: Izvēlne

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.
