Menu Browser (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: disabled
tr: etkin değil

en: None
tr: Hiçbiri

en: Menu
tr: Menü

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
tr: İzin verilmeyen bir işlem tespit edildi. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.
