Menu Browser (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: disabled
uk: вимкнено

en: None
uk: Ні

en: Menu
uk: Меню

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь-ласка, зверніться до адміністратора сайту.
