Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: disabled
bs: onemogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Menu
bs: Meni

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bs: Primjećen je neispravan izbor. Molimo kontaktirajte administratora stranice.
