Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: disabled
eu: ezgaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Menu
eu: Menua

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.
