Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: disabled
he: מושבת

en: None
he: ללא

en: Menu
he: תפריט

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.
