Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: disabled
ja: 無効

en: None
ja: なし

en: Menu
ja: メニュー

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ja: 不正な選択が見つかりました。サイト管理者に連絡してください。
