Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Menu
kk: Мәзір

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.
