Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: disabled
sl: onemogočeno

en: None
sl: Brez

en: Menu
sl: Meni

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.
