Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Menu
ur: مینیو

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ur: ایک خلافِ اصول انتخاب پایا گیا ہے۔ براہِ مہربانی ویب سائٹ کے منتظم سے رابطہ کریں۔
