Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: disabled
eo: malŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Menu
eo: Menuo

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eo: Malvalida elekto detektiĝis.  Bonvolu kontakti la retejan administranton.
