Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: disabled
es: desactivado

en: None
es: Ninguno

en: Menu
es: Menú

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
es: Se ha detectado una opción ilegal. Por favor contacte al administrador del sitio.
