Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Menu
fi: Valikko

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fi: Kelpaamaton valinta havaittu.  Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.
