Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: disabled
gl: desactivado

en: None
gl: Ningún

en: Menu
gl: Menú

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.
