Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: disabled
hi: अक्षम

en: None
hi: कोई नहीं

en: Menu
hi: सूची

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hi: अमान्य विकल्प पाया गया है। कृपया साइट प्रशासक से संपर्क करें।
