Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: disabled
hy: անջատված

en: None
hy: Ոչ մի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:
