Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: None
ka: არცერთი

en: Menu
ka: მენიუ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ka: დაფიქსირდა არასწორი არჩევანი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრატორს.
