Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: disabled
lt: išjungtas

en: None
lt: Joks

en: Menu
lt: Meniu

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.
