Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Menu
mn: Цэс

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.
