Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Menu
ne: मेनु

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।
