Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: None
nl: Geen

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Add to menu
nl: Aan een menu toevoegen

en: Choose the menu you want to add this node to, or choose "none" if you don't want to add this node to a menu.
nl: Kies het menu waaraan u deze node wilt toevoegen, of kies 'geen' als u deze node niet aan een menu wilt toevoegen.

en: Name and position
nl: Naam en positie

en: Choose a menu
nl: Kies een menu

en: Place as child
nl: Als submenu plaatsen

en: Place below
nl: Hieronder plaatsen

en: Place above
nl: Hierboven plaatsen

en: Loading menu...
nl: Aan het laden van het menu...
