Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: disabled
oc: desactivat

en: None
oc: Pas cap

en: Menu
oc: Menú

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.
