Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: disabled
ru: отключено

en: None
ru: Нет

en: Menu
ru: Меню

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ru: Сделан недопустимый выбор. Пожалуйста, обратитесь к администратору сайта.
