Menu Browser (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Menu
th: เมนู

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
th: พบตัวเลือกที่ไม่ถูกต้อง กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ
