Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: disabled
be: адключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Menu
be: Меню

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
be: Здарылася памылка выбара варыянтаў. Калі ласка, звяжыцеся з адміністратарам рэсурса.
