Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: disabled
bg: деактивиран

en: None
bg: Не

en: Menu
bg: Меню

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bg: Беше открит невалиден избор. Моля, свържете се с администратора на сайта.
