Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: None
bo: མེད།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bo: འདིར་ཚུལ་དང་མི་མཐུན་པའི་གདམ་ཚན་ཞིག་རྟོགས་ཡོད་པས། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་གནང་རོགས།
