Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: disabled
hr: onemogućeno

en: None
hr: Nema

en: Menu
hr: Izbornik

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hr: Otkriven je nepravilan odabir. Kontaktirajte administratora lokacije.
